Top 10 W5W LED Canbus – Światła przednie do samochodów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Philips automotive lighting

#ad

Philips Ultinon Pro6000 W5W T10 oświetlenie pojazdu LED z dopuszczeniem do ruchu drogowego, 6000 K, dopuszczenie do użytku w danym modelu jako światło postojowe/światło postojowe/światło pozycyjne,

#ad
Philips automotive lighting #ad - Dzięki wyjątkowemu ceramicznemu systemowi zarządzania ciepłem ceraLight lampki sygnalizacyjne Philips Ultinon Pro6000 są zaprojektowane tak, aby zapewnić czas pracy do 10 000 godzin. Przed zakupem należy sprawdzić aktualnie zatwierdzony przegląd modeli i inne informacje prawne na stronie Philips.

Com/led dopuszczenie do ruchu drogowego. **. W schowku na rękawiczki, bagażniku lub jako lampka do czytania i armatury. Dodatkowo można korzystać z trzyletniej gwarancji. Dopuszczenie do użytku w reflektorach jako światło postojowe, parkingowe i pozycyjne zostało udzielone w formie ogólnego dopuszczenia do użytku w wybranych modelach pojazdów. W tym przypadku led w5w można stosować uniwersalne jako wymienne źródło światła, np. Oświetlenie wnętrza pojazdu nie podlega żadnym ograniczeniom prawnym w odniesieniu do modelu pojazdu lub funkcji oświetlenia.

Przełącz się na sprawdzone bezpieczne żarówki led z serii Philips Ultinon Pro6000 i ciesz się przełomową jasnością z dopuszczeniem do ruchu drogowego. Dzięki optymalnej temperaturze barwowej do 6000 k żarówka led philips ultinon pro6000 w5w wytwarza jasne, które jest bardzo zbliżone do światła dziennego i nie męczy oczu. Dioda w5w led jest dostosowana do ultinon pro6000 h7 lub h4 led i zapewnia harmonijne, stylowe światło w reflektorze, białe światło, ale nadaje wnętrzu pojazdu nowoczesny biały wygląd. *.
MarkaPhilips automotive lighting #ad
ProducentLumileds #ad
Waga0.01
Numer części11961HU60X2
Model1638630
GwarancjaZgodnie z wytycznymi ustawowymi

2. Osram

#ad

Pierwsza dopuszczona do ruchu drogowego lampa doposażeniowa, 6000 K, Osram NIGHT BREAKER LED W5W – CARSPECIFIC, światło postojowe specyficzne dla modelu / światło pozycyjne/oświetlenie wnętrza

#ad
Osram #ad - Dopuszczone światło led do pojazdu. Więcej szczegółów można znaleźć na osram. Com/nb-led. Nowoczesne i intensywne białe światło o temperaturze barwowej zbliżonej do światła dziennego.

Szybka i łatwa aktualizacja do technologii lED z rozwiązaniem Plug & Play: szybka i łatwa aktualizacja do technologii LED z rozwiązaniem Plug & Play. Do 80% mniejsze zużycie energii w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami halogenowymi: może to prowadzić do zwiększenia wydajności pojazdu. Plug & play. Dotyczy tylko poszczególnych krajów, za zezwoleniem lub do których stosuje się równoważne zezwolenie oraz modele pojazdów i funkcje oświetleniowe wymienione obecnie na liście kompatybilności. 6000 kelwinów: bardzo wysoka temperatura barwowa zimna biel. Uniwersalna polaryzacja: możliwa instalacja niezależnie od biegunowości.
MarkaOsram #ad
ProducentOSRAM #ad
Wysokość1
Długość0.4
Waga0
Szerokość0.4
Numer części2825DWNBC-02B
Model2825DWNBC-B22
Gwarancja4 Lat

3. Philips automotive lighting

#ad

Philips LED CANBus adapter do W5W-LED

#ad
Philips automotive lighting #ad - Adaptery led canbus firmy philips są wykonane z trwałych materiałów i wytrzymują duże obciążenia fizyczne i termiczne. Philips led canbus adapter do W5W-LED. Adapter led canbus firmy philips zapewnia płynne działanie diod LED Philips Ultinon Pro6000 w Twoim pojeździe. Zapobiega błędnym komunikatom o błędach na desce rozdzielczej w pojazdach z wykrywaniem awarii lampy. Klasa ochrony ip65 chroni przed wnikaniem kurzu i wody, dzięki czemu możesz cieszyć się długą jazdą.
MarkaPhilips automotive lighting #ad
ProducentLumileds #ad
Wysokość1.18
Długość1.57
Waga0.04
Szerokość1.57
Numer części12956X2
Model39722294
Gwarancja24 EU

4. Alopee

#ad

Bez błędów, do łodzi, kampera, żarówki, 501, Alopee 10 sztuk żarówek do oświetlenia wnętrza, bagażnika, białe

#ad
Alopee #ad - 1 rok gwarancji: oferujemy 1-letnią gwarancję. Zakres zastosowania: 501 bez błędów nadaje się nie tylko do oświetlenia pozycji, oświetlenia tablicy rejestracyjnej, ale również do czytania i oświetlenia instrumentów.

Kolor: biały. Parametry produktu: 10 sztuk żarówek 12 v, napięcie 12 V. OŚwietlenie 360°: super mocne białe światło, które może świecić w zakresie 360°. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, nie wahaj się z nami skontaktować. Ma długą żywotność i jest trwały. Atwa instalacja: żarówka do oświetlenia wnętrza jest łatwa w instalacji, nie trzeba dziurkować otworów.
MarkaAlopee #ad
ProducentAlopee #ad
Numer części10XAMLS004DE-w
Model10XAMLS004DE-w

5. Osram

#ad

OSRAM COOL BLUE INTENSE W5W, do 4000 K, halogenowa lampa sygnalizacyjna, 2825CBN-02B, podwójny blister 2 lampy

#ad
Osram #ad - Wygląd led: bardzo białe światło zapewnia stylowy wygląd LED. Niepowtarzalny, nowoczesny i indywidualny wygląd z ekstra białym światłem. Niebieska powłoka. Oryginalne części zamienne, które przewyższają wszystkie minimalne standardy ECE. Do 4000 kelwinów: kontrastowe i promieniujące białe światło dla najbardziej stylowego i nowoczesnego wyglądu na ulicy.
MarkaOsram #ad
ProducentOSRAM #ad
Wysokość0.39
Długość0.97
Waga0
Szerokość0.39
Numer części2825CBN-02B
Model2825CBN-02B

6. DAJASD

#ad

Oświetlenie wnętrza samochodu, DAJASD Żarówka do oświetlenia wnętrza, żarówki halogenowe, 6 szt., oświetlenie nastrojowe, do bagażnika kempingowego biała

#ad
DAJASD #ad - Szerokie zastosowanie – oświetlenie wnętrza samochodu led nadaje się do wielu modeli samochodów i może być używane jako światła tylne, światła map, deski rozdzielcze, światła tablicy rejestracyjnej, światła postojowe, światła cofania itd. Oszczędność energii i ochrona środowiska – oświetlenie wewnętrzne żarówki do oświetlenia wnętrza charakteryzuje się niskim zużyciem energii i wysoką jasnością, dzięki czemu nie musisz się martwić, co jest energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

Jest to idealny dodatek samochodowy. Jest to bardzo praktyczne i szybkie. Atwa instalacja – oświetlenie wnętrza samochodu led nie wymaga narzędzi do spawania lub wiercenia otworów, nie ma potrzeby zmiany okablowania oryginalnego samochodu. Oświetlenie 360° – oświetlenie wnętrza samochodu led może oświetlać 360°, dzięki czemu wzór strumienia jest lepiej wykonany, dzięki czemu strumień oświetla każde miejsce bardziej równomiernie i poprawia Twoje wrażenia.

Temperatura robocza oświetlenia wewnętrznego samochodu jest niska, że lampa stopi się po dłuższym okresie pracy. Wydajne odprowadzanie ciepła – oświetlenie wnętrza samochodu led poprawiło wydajny system odprowadzania ciepła, aby skutecznie rozwiązywać problemy z ogrzewaniem LED i odprowadzaniem ciepła, przedłuża żywotność oświetlenia wnętrza samochodu i może być używane przez długi czas. Samochodowa lampa led może być zainstalowana bez uszkodzeń, plug and play i może być w każdej chwili zainstalowana i zdemontowana.
MarkaDAJASD #ad
ProducentDAJASD #ad
Numer częściYSXJ-00458
ModelL-CPD-YSXJ-00458
Gwarancja1+

7. Duokon

#ad

Dekoder urządzenie zapobiegające migotaniu, rezystory Error Canceller, Canbus, KIMISS Duokon T10 reflektor LED

#ad
Duokon #ad - Zamiennik do canbus t10 led. Zamiennik do adaptera T10 LED Canbus. Zakres zastosowania dekoder reflektorów samochodowych led nadaje się do reflektorów LED, reflektorów przeciwmgielnych, aby uniknąć migotania i wskazywania błędów. I może rozwiązać problem komunikatu o błędzie na wyświetlaczu deski rozdzielczej.

Rozwiązuje problem wyłączenia żarówki LED po kilku minutach. Kompatybilny z w5w t10 canbus canceller. Wysokiej jakości materiały dekoder led z wysokiej jakości komponentami elektronicznymi zapewnia niezawodną wydajność. Są odporne na wysokie temperatury, aby zapewnić maksymalną wytrzymałość i trwałość oraz długą żywotność. Migotanie, zakłócenia radiowe i wyłączanie LED. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt.

Praktyczność ten nowy i praktyczny dekoder led naprawia większość wahań prądu podczas rozruchu silnika, np. Instalacja typu plug and play - łatwa instalacja typu plug and play, bezpośrednie połączenie z reflektorami LED bez modyfikacji. Co otrzymasz oferujemy 24-miesięczną gwarancję i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na nasze produkty, jesteśmy w pełni odpowiedzialni za wszelkie problemy z produktem. Zamiennik rezystora t10 Dobry montaż w przypadku uszkodzonych.
MarkaDuokon #ad
Wysokość0.79
Długość5.12
Waga0.07
Szerokość5.12
Numer części0
Model0

8. Diamond Vision

#ad

Diamond Vision 2 x W5W T10 12 V 5 W | Xenon Look | żarówki halogenowe do samochodów osobowych | 8500 K Super Ultra White | bardzo trwałe | zestaw 2 szt. | znak kontrolny E | w09-44-89/XY

#ad
Diamond Vision #ad - Arówki w5w t10 o nowoczesnym wyglądzie ksenonowym są nie tylko bardzo jasne dzięki 8500 kelwinom, ale także wytrzymują dwa razy więcej niż większość popularnych żarówek. Do 20 m dłuższa niż w przypadku tradycyjnych palników.

Zobacz znaki drogowe, obiekty i przeszkody w kontrastowych kolorach i w naturalnych kolorach. Rozpoznawaj przeszkody lub zagrożenia znacznie szybciej i łatwiej, dzięki czemu możesz reagować na nie tak szybko i bezpiecznie, jak to możliwe. Zmniejsza to zmęczenie i zwiększa bezpieczeństwo. Nasze żarówki ksenonowe można bez problemu zamontować i używać. Dzięki temu nie ma komunikatów o błędach na komputerze pokładowym i możesz od razu cieszyć się nowymi lampami halogenowymi Ultra White.

Dokładne dopasowanie wtyczki idealnie dopasowane do gniazda W5W T10 Pierwszorzędny sportowy wygląd bez irytujących okoliczności. Dwa razy trwalsze niż klasyczne lampy halogenowe. Dopuszczony i nie wymaga rejestracji dzięki znakowi kontrolnemu E. Do 100% białego światła niż w przypadku tradycyjnych lamp halogenowych.
MarkaDiamond Vision #ad
ProducentDiamond Vision #ad
Numer częściw09-44-89/XY

9. riuty

#ad

Adapter T10, dekoder T10, LED ok, magistrala CANBS, LED, Dekoder reflektorów LED, rezystor do t10, bezbłędny dekoder, T10, W5W, adapter do reflektorów, ostrzeżenie, 2 szt. T10 LED

#ad
riuty #ad - Dekoder LED t10 Opór t10 Dzięki temu projektowi lampy lED są w pełni zasilane prądem bez błędów lub migotania. Dlatego jest odporna na uderzenia i zarysowania, a jednocześnie odporna na wilgoć i korozję. Adapter T10 Canbus. Referencje krzyŻowe: t10, 161, 147, 280, 2450, 2450, 193, t15, 2652, 280, 184, 194, 158, 168, 2652, 1250, 152, 194na, 259, 192, 175, 159, 1252, 288.

Można zainstalować każdy rodzaj lampy LED T10, bez obaw o komunikaty ostrzegawcze na desce rozdzielczej. 21 28 25 2827 2886x 2921 3652 447 464 501 516 558 579 655 656 901. T10 w5w led canbus. Atwy do podłączenia i odtwarzania, nie wymaga modyfikacji. Każdy rodzaj lampy led t10 można zainstalować bez obaw o komunikaty ostrzegawcze na desce rozdzielczej.

Dekoracja zapobiegająca migotaniu: w tym projekcie lampa led jest w pełni zasilana prądem i nie występuje błąd ani migotanie. Jakość premium: wyprodukowano z wysokiej jakości materiału abs dla maksymalnej trwałości. Atwa instalacja: zawiera wtyczkę i gniazda. Nie martw się, że produkt będzie stale wymieniany. Wysoka wydajność: profesjonalna produkcja zgodnie z oryginalnymi specyfikacjami, stabilna wydajność, wysoka jakość i wysoka niezawodność.
Markariuty #ad
Producentriuty #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga0.07
Szerokość3.94
Numer częściriuty9aw8s1ub2o

10. Osram

#ad

Canbus Control Unit

#ad
Osram #ad - Eliminują w komputerze pokładowym komunikaty o błędach typu, kiedy użyć lampy LED Retrofit. Wyłącznie do off-road wykorzystania nie są dopuszczone do stosowania na drogach publicznych. Przeznaczony do wszystkich modeli pojazdów z kontrola can-Bus dla oświetlenia. Brak negatywnego wpływu na wydajność i ciepło rozwiązanie do zarządzania światła LED. Atwa instalacja.
MarkaOsram #ad
ProducentOSRAM GmbH #ad
Wysokość1.26
Długość5.28
Waga0.05
Szerokość3.78
Numer częściLEDCBCTRL101
ModelOSCANBUS101
Gwarancja3 Jahre