Top 10 Sony BRAVIA Oled – Telewizory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Sony

#ad

Telewizor 65", XR-65A75K, Sony BRAVIA XR, menu gier z ALLM + VRR, Smart TV, HDMI 2.1, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, gwarancja 24 + 6 m, Works with Alexa, OLED, Google, 4K HDR 120 Hz

#ad
Sony #ad - Telewizory bravia xr idealnie nadają się do playstation 5 i innych konsol, a dzięki trybowi Auto Low Latency Mode w HDMI 2. 1 i zmiennej częstotliwości odświeżania VRR zapewniają niezwykle responsywną i płynną rozgrywkę. Przemyślana konstrukcja metal flush surface została starannie zaprojektowana, aby umożliwić naprawdę intensywne wrażenia wizualne.

Acoustic surface audio łączy w sobie dwa siłowniki i głośniki szerokopasmowe, który porusza się wraz z obrazem, aby stworzyć imponujący dźwięk, z wyraźnymi i naturalnymi dialogami i wzmocnionym basem. Dzięki wąskiej ramce możesz skupić się na tym, co najważniejsze - na zdjęciu. Ekran to głośnik. Dzięki wyjątkowym kolorom, 0 x 30, czystej czerni zapewniającej realistyczną głębię i teksturę oraz doskonałym kątom widzenia, Sony OLED zapiera dech w piersiach.

Odstęp między otworami szer. Steruj telewizorem za pomocą głosu, przeglądaj ponad 700 000 filmów i odcinków telewizyjnych ze wszystkich swoich usług strumieniowych i wiele więcej na tym Google TV. X wys. 30, 0 cm. Dzięki procesorowi kognitywnemu xr telewizory BRAVIA analizują treści i przywracają je tak, jak ludzie widzą i słyszą je w prawdziwym świecie.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość35.83
Długość13.31
Waga50.49
Szerokość57.01
Numer częściXR65A75KPAEP
ModelXR65A75KPAEP
Gwarancja2

2. Sony

#ad

Android TV, Sony KD-85X85J/P BRAVIA telewizor o przekątnej 216 cm 85", High Dynamic Range HDR, 4K Ultra HD UHD, Smart TV, Google TV, model 2021, kolor czarny

#ad
Sony #ad - Jedyna w swoim rodzaju technologia ambient Optimization z czujnikiem światła automatycznie dopasowuje obraz i dźwięk do otoczenia i zapewnia fascynujące wrażenia podczas oglądania telewizji. Technologia wyświetlacza: LED.

Otul się czystym, wysokiej jakości dźwiękiem z różnych kierunków, dzięki czemu możesz zanurzyć się bezpośrednio w scenie. Wyszukaj filmy, seriale i muzykę za pomocą pilota zdalnego sterowania za pomocą zintegrowanego asystenta Google lub otrzymaj spersonalizowane rekomendacje. Rozmiar wyświetlacza: 85, 0 cali. Niesamowite detale 4k tv i przejrzystość we wszystkim, co widzisz, i przytłaczające, realistyczne kolory w każdej scenie dzięki TRILUMINOS PRO i naszemu procesorowi 4K HDR X1.

Cznie porty HDMI: 4. Ciesz się niezakłóconymi zdjęciami podczas filmów akcji lub scen sportowych, a także korzystaj z szybkiej reakcji gry i niewielkiego opóźnienia wprowadzania danych. Technologia łączności: WLAN. Które komponenty wchodzą w zakres dostawy produktu: Obsługa Fenbediente RMF-TX520E.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość46.3
Długość17.95
Waga98.11
Szerokość74.76
Numer częściKD85X85JPAEP
ModelKD85X85JPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. Sony

#ad

4K HDR, Chromecast Czarny, Sony KD-49XG8096 Telewizor Bravia 49 cali 123,2 cm Ultra HD, Android Smart TV

#ad
Sony #ad - Motionflow xr 400hz – wysoka ostrość ruchu zapewnia optymalne wrażenia podczas oglądania telewizji. Clearaudio+ zapewnia imponujące, emocjonalne przeżycie, które całkowicie Cię otacza. Wyświetlacz triluminos – naturalne i realistyczne kolory. 4k x-reality pro – optymalizacja obrazu w czasie rzeczywistym zapewnia niesamowitą czystość i jeszcze więcej szczegółów.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość27.72
Długość10.24
Waga26.01
Szerokość43.35
Numer częściKD49XG8096BAEP
ModelKD49XG8096BAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. Sony

#ad

Menu gier z ALLM + VRR, HDMI 2.1, współpracuje z Alexa, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, Smart TV, Google, 4K HDR 120 Hz, Sony BRAVIA XR, gwarancja 24 + 12 m, XR-65X90L, Full Array LED, telewizor 65"

#ad
Sony #ad - Jakość obrazu – uważajcie fani sportu, uważaj! full array led wprowadza jasność i kontrast do każdej zawodów. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybierać i wykorzystywać 10 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 24 miesiące.

W ten sposób można usłyszeć samochód pędzący po horyzoncie lub dźwięk wiwatującego tłumu z boków i poczuć atmosferę na stadionie. Wielopozycyjna podstawa z aluminium zapewnia najwyższy komfort: można wybrać pomiędzy standardową pozycją, wąską pozycją dla mniejszych powierzchni mebli lub podwyższoną pozycją, aby schować soundbar pod spodem. Sony zapewnia przedłużoną o 12 miesięcy gwarancję producenta po rejestracji. Szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się na opakowaniu. Istnieje nawet specjalne menu do gier, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! Gra – x90l idealnie nadaje się do playstation 5 i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2.

1 zapewniający płynną, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Wzornictwo – gładka rama aluminiowa z bezszwowymi krawędziami pasuje do każdego wnętrza. Wyłącznie w serwisie Amazon*.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość32.72
Długość2.24
Waga53.35
Szerokość56.89
Numer częściXR65X90LPAEP
ModelXR65X90LPAEP
Gwarancja3 lata gwarancji producenta

5. Sony

#ad

Smart TV, Google TV, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, Sony BRAVIA XR, gwarancja 24 + 12 m, telewizor 50", Full Array LED, HDMI 2.1, współpracuje z Alexa, 4K HDR 120 Hz, XR-50X90S, menu gier z ALLM + VRR

#ad
Sony #ad - Głośniki wysokotonowe pozycjonujące dźwięk zapewniają, że każdy dźwięk powstaje dokładnie we właściwym miejscu w scenie – zapewnia imponujące wrażenia Acoustic Multi-Audio. W przeciwieństwie do tradycyjnych telewizorów, ten telewizor LED Full Array posiada podświetlenie tła na całym ekranie, co zapewnia realistyczne kolory i kontrasty.

Szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się na opakowaniu. Sony zapewnia przedłużoną o 12 miesięcy gwarancję producenta po rejestracji. Wyłącznie w serwisie Amazon*. Bravia core to ekskluzywna usługa strumieniowego przesyłania strumieniowego dostępna w telewizorach BRAVIA XR i oferuje setki filmów dla Ciebie. Steruj telewizorem za pomocą głosu, przeglądaj ponad 700 000 filmów i programów telewizyjnych ze wszystkich swoich usług strumieniowych i wiele innych na tym telewizorze Google.

Dzięki procesorowi kognitywnemu xr telewizory BRAVIA analizują treści i przywracają je tak, jak ludzie widzą i słyszą je w prawdziwym świecie. Idealnie nadaje się do playstation 5 i ogólnie do gier – twój telewizor bravia zapewnia wyjątkowo szybką i płynną rozgrywkę dzięki automatycznemu trybowi niskiej latencji w HDMI 2. 1 i zmiennej częstotliwości odświeżania VRR.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość28.15
Długość11.26
Waga31.09
Szerokość44.06
Numer częściXR50X90SPAEP
ModelXR50X90SPAEP
Gwarancja2

6. Sony

#ad

Smart TV, 4K HDR 120 Hz, współpracuje z Alexa, Sony BRAVIA XR, Full Array LED, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, gwarancja 24 + 12, menu gier z ALLM + VRR, HDMI 2.1, Google, XR-75X90L, telewizor 75 cali

#ad
Sony #ad - Nigdy więcej szczegółów nałożonych przez cień lub zgubionych w wygaszonych światłach – tylko zapierający dech w piersiach kontrast, kolor i głębokość! Jakość dźwięku – dzięki technologii acoustic multi audio dźwięk jest odtwarzany tak, jakby pochodził z oryginalnego źródła dźwięku.

Istnieje nawet specjalne menu do gier, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybierać i wykorzystywać 10 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 24 miesiące. Wzornictwo – gładka rama aluminiowa z bezszwowymi krawędziami pasuje do każdego wnętrza. Szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się na opakowaniu. Sony zapewnia przedłużoną o 12 miesięcy gwarancję producenta po rejestracji.

Wyłącznie w serwisie Amazon*. W ten sposób można usłyszeć samochód pędzący po horyzoncie lub dźwięk wiwatującego tłumu z boków i poczuć atmosferę na stadionie. Wielopozycyjna podstawa z aluminium zapewnia najwyższy komfort: można wybrać pomiędzy standardową pozycją, wąską pozycją dla mniejszych powierzchni mebli lub podwyższoną pozycją, aby schować soundbar pod spodem. Jakość obrazu – uważajcie fani sportu, uważaj! full array led wprowadza jasność i kontrast do każdej zawodów.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość37.76
Długość2.32
Waga78.04
Szerokość65.67
Numer częściXR75X90LPAEP
ModelXR75X90LPAEP
Gwarancja4 lata gwarancji producenta

7. Sony

#ad

Z ekskluzywnymi funkcjami PS5, gwarancja 24 + 12 m, menu gier z ALLM + VRR, HDMI 2.1, XR-55X90L, Full Array LED, Sony BRAVIA XR, 4K HDR 120 Hz, Smart TV, telewizor 55", współpracuje z Alexa, Google TV

#ad
Sony #ad - Gra – x90l idealnie nadaje się do playstation 5 i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2. 1 zapewniający płynną, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Jakość obrazu – uważajcie fani sportu, uważaj! full array led wprowadza jasność i kontrast do każdej zawodów.

W ten sposób można usłyszeć samochód pędzący po horyzoncie lub dźwięk wiwatującego tłumu z boków i poczuć atmosferę na stadionie. Wielopozycyjna podstawa z aluminium zapewnia najwyższy komfort: można wybrać pomiędzy standardową pozycją, wąską pozycją dla mniejszych powierzchni mebli lub podwyższoną pozycją, aby schować soundbar pod spodem. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybierać i wykorzystywać 10 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 24 miesiące.

Szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się na opakowaniu. Nigdy więcej szczegółów nałożonych przez cień lub zgubionych w wygaszonych światłach – tylko zapierający dech w piersiach kontrast, kolor i głębokość! Jakość dźwięku – dzięki technologii acoustic multi audio dźwięk jest odtwarzany tak, jakby pochodził z oryginalnego źródła dźwięku. Wyłącznie w serwisie Amazon*. Sony zapewnia przedłużoną o 12 miesięcy gwarancję producenta po rejestracji. Wzornictwo – gładka rama aluminiowa z bezszwowymi krawędziami pasuje do każdego wnętrza.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość27.83
Długość2.2
Waga37.26
Szerokość48.23
Numer częściXR55X90LPAEP
ModelXR55X90LPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Sony

#ad

4K HDR 120 Hz, menu gier z ALLM + VRR, telewizor 48", gwarancja 24 + 12 m, Smart TV, HDMI 2.1, Google, OLED, Works with Alexa, XR-48A90K, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, Sony BRAVIA XR

#ad
Sony #ad - Dzięki procesorowi kognitywnemu xr telewizory BRAVIA analizują treści i przywracają je tak, jak ludzie widzą i słyszą je w prawdziwym świecie. Nasz 2-drożny stojak zapewnia prawdziwą wszechstronność – ustaw go w standardowej pozycji lub użyj pozycji soundbara, aby utrzymać porządek w systemie dźwiękowym.

Dodatkowa wysokość sprawia, że jest to również wspaniały wyświetlacz gamingowy na biurku! Telewizory bravia xr idealnie nadają się do playstation 5 i innych konsol, a dzięki trybowi Auto Low Latency Mode w HDMI 2. 1 i zmiennej częstotliwości odświeżania VRR zapewniają niezwykle responsywną i płynną rozgrywkę. Dzięki wbudowanemu wyszukiwaniu głosowemu masz wolne ręce, możesz przeglądać ponad 700 000 filmów i odcinków telewizyjnych ze wszystkich serwisów streamingowych i wiele więcej – na tym Google TV! Dzięki wyjątkowym kolorom, czystej czerni zapewniającej realistyczną głębię i teksturę oraz doskonałym kątom widzenia, Sony OLED zapiera dech w piersiach.

Acoustic surface audio+ łączy w sobie dwa siłowniki i jeden centralny subwoofer, aby stworzyć imponujący dźwięk, który porusza się wraz z obrazem, z wyraźnymi i naturalnymi dialogami oraz wzmocnionymi basami. Ekran to głośnik.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość24.76
Długość8.86
Waga29.54
Szerokość42.09
Numer częściXR48A90KPAEP
ModelXR48A90KPAEP
Gwarancja2

9. Sony

#ad

HDMI 2.1, telewizor 42", XR-42A90K, Google, Smart TV, 4K HDR 120 Hz, gwarancja 24 + 12 m, OLED, Works with Alexa, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, menu gier z ALLM + VRR, Sony BRAVIA XR

#ad
Sony #ad - Automatyczny tryb niskiego opóźnienia. Wąska rama z metalu. Zmienna częstotliwość odświeżania. Automatyczny tryb obrazu gatunku. Podstawa z dwoma możliwościami ustawienia.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość21.5
Długość36.73
Waga29.32
Szerokość2.24
Numer częściXR42A90KPAEP
ModelXR42A90KPAEP

10. Sony

#ad

Telewizor 65", 4K HDR 120 Hz, Sony BRAVIA XR, OLED, Smart TV, 24 + 6 m gwarancji, XR-65A90J, TRILUMINOS PRO, Google TV, współpracuje z Alexa

#ad
Sony #ad - Spróbuj poprosić swojego 65-calowego telewizora o znalezienie określonego utworu, wyszukaj według gatunków i otrzymaj spersonalizowane rekomendacje dotyczące tego, co możesz obejrzeć. Dzięki technologii bravia xr, jest dostarczane w zapierającej dech w piersiach jakości obrazu i wyrazistego dźwięku.

Dzięki funkcji głośnomówiącej google możesz odłożyć na bok pilota zdalnego sterowania i sterować telewizorem 4K tylko za pomocą głosu. Dzięki procesorowi kognitywnemu xr telewizory BRAVIA analizują treści i przywracają je tak, jak ludzie widzą i słyszą je w prawdziwym świecie. Ekran telewizora bravia xr 4k służy jednocześnie jako głośnik, a dźwięk podąża za fabułą, zapewniając porywające wrażenia. Jeśli kochasz gry, co oglądasz, pure stream i iMAX Enhanced wszystko, technologia obrazu i dźwięku BRAVIA XR zapewnia fantastyczne wrażenia.

Ten telewizor o bezramkowej konstrukcji nie rozprasza uwagi dzięki smukłej i eleganckiej formie, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najważniejsze: na zdjęciu. Procesor bravia xr precyzyjnie analizuje i przetwarza dane oraz zapewnia obrazy 4K z realistycznymi szczegółami i strukturą. Xr triluminos pro i xr 4k upscaling zapewniają niezwykle realistyczne i imponujące wrażenia podczas oglądania telewizji.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość32.83
Długość12.48
Waga49.6
Szerokość59.13
Numer częściXR65A90JPAEP
ModelXR65A90JPAEP
Gwarancja2,5